Tepekent Müstakil Yaşam Alanları

2021-04-12

Villa yapıları mimarileri ile onları gören herkesin hemen ilgisini üzerinde toplayan ve insanlarda villa sahibi olma isteği uyandıran yapılardır. Özellik ile kent yaşamının hızlılığından yorularak bunalan ve şehir dışına yakın bölgelerde yaşamak isteyen kimselerin de tek tercihleri oluyor.

Villaların günümüze gelişleri ise ta Roma devrine kadar dayanır.

Rönesans devrindeki ihtişamlı eski binalardan ilham alarak ortaya çıkarılan bu evler kelime manası olarak yazlık ya da şehir dışı ev manasına gelir.

 

Müstakil Ev Tipleri

Sizler için en sık kullanılan müstakil ev tiplerini sıralayacak olur isek ilk olarak İkiz Villa’lar başta gelir. Yapı bakımından üç tarafı açık ve S tarafı ile birbirlerine yapışık olan villalar son zamanlarda bir hayli rağbet görüyor.

Bunun ile beraber genellik ile kalabalık ailelerin tercih ettiği ve yorucu kent hayatından uzakta ve son derece hususi bir hayat bölgesi oluşturmak isteyen kimselerin tercih etmesi gereken villa tipleri ise A tipi villalardır.

Bunun ile beraber eğer bu kadar geniş ve büyük bir müstakil alan sizler için gereğinden fazla büyük ise B tipi villalar sizlere uygun olarak üretiliyor. A tipi villalara göre nispeten daha küçük olan bu villalar orta büyüklükteki aileler tarafından tercih edilmektedir.

Minimal bir şekilde tasarlanarak oldukça küçük aileler için tasarlanmış olan C tipi villalar ise en küçük müstakil alan olarak siz değerli müşterilerimizehizmet veriyor.

 

TRİPLEX VİLLALAR

Uygun arazilerin üstünde üç katlı bir şekilde hazırlanan ve devamında bahçe ya da isteğe bağlı bir şekilde havuz kenarına yapılan bu villalar da son derece kullanışlıdır.

Eğer sizler de vermiş olduğumuz bu bilgilerden daha fazlasını edinmek ve bakış açınızı genişletmek istiyor iseniz lütfen bizlere ulaşın ve hak etmiş olduğunuz hizmeti bir an önce almaya başlayın. Hills yapı olarak alanında son derece uzman olan ve mevzuata oldukça hakim olan kadromuz ile birlikte siz değerli müşterilerimizin aklında yer alan soruların yanıtlarını veriyoruz.

Bundan mütevellit lütfen bir an önce bizlere ulaşın ve hak etmiş olduğunuz hizmeti bir an önce almaya başlayın. Siz değerli müşterilerimizi bekliyoruz.